ua Kev daws teeb meem - Raisefiber Communication Co., Ltd.
BGP

Kev daws

Data Center Structured Cabling Solution Tsim kom muaj ib qho chaw hloov ntaub ntawv

rthfd (7)

Niaj hnub no, kev nce ntawm cov ntaub ntawv hauv Is Taws Nem tau txhawb nqa kev loj hlob sai ntawm cov ntaub ntawv xav tau thiab khaws cia xav tau.Kev nrawm dua thiab ntau dua qhov yuav tsum tau muaj bandwidth yog tsav cov cuab yeej siv thiab kev xaiv architecture hauv cov ntaub ntawv chaw.Yog tias cov txheej txheem lub cev tsis siv tau zoo, nws yuav raug kev pheej hmoo xws li kev ua haujlwm tsis zoo, qhov tsis sib xws, cov nqi hloov kho kim, thiab lub sijhawm poob.

High-density data center cabling kev daws teeb meem tuaj yeem ua kom yooj yim rau kev xa tawm, muab kev lag luam txhim khu kev qha, thiab paub txog kev nthuav dav thiab kev hloov kho sai nrog cov kev lag luam nce ntxiv mus rau kev hloov pauv kev xav tau ntawm kev lag luam.

rthfd (4)
rthfd (2)

MTP ® / Daim ntawv thov ntawm MPO optical fiber thaiv

Preterminated MTP ® / MPO / LC (Fiber Optic Patch Cord Manufacturers - Tuam Tshoj Fiber Optic Patch Cord Hoobkas & lwm tus neeg (raisefiber.com)) optical fiber patch cords yog dav siv nyob rau hauv ib puag ncig sab hauv tsev raws li 10G caj qaum network txuas los txo lub sij hawm installation thiab nqi zog.

txfd (23)

Thaum 40G / 100G interconnected, MTP ® / MPO (MTP MPO Optical Patch Cord Manufacturers - Tuam Tshoj MTP MPO Optical Patch Cord Hoobkas & Cov neeg muag khoom (raisefiber.com)) fiber ntau thaj qaum + adapter vaj huam sib luag daws kom txhim kho qhov chaw siv thiab txuag nqi.

rthf (25)

Ib qho kev siv ntawm data center cabling

Muab cov neeg siv khoom nrog kev kub ceev, kev siv qhov chaw siab, kev ua haujlwm siab thiab qis-nqi qauv cabling kev daws teeb meem rau cov ntaub ntawv chaw

txfd (26)

HIGH QUALITY MATERIAL- Fiber Optic Cable lub cev yog ua los ntawm OFNP cov ntaub ntawv yas, OFNP yog tam sim no qib siab tshaj ntawm kev tiv thaiv, uas yog ci, tawv, ib puag ncig tiv thaiv, tsis ploj, tsis tawg thiab tsis yooj yim deformed.Sab hauv optical cable yog aramid, uas yog tawv, tensile, non-toxic, hluav taws kub retardant, core tiv thaiv thiab tsis muaj pa taws.Lub connector yog PBT cov ntaub ntawv yas thiab zoo tooj liab, uas yog ruaj, ruaj, ib puag ncig tiv thaiv, kub resistant, tsis ploj, tsis tawg thiab tsis yooj yim deformed.

HIGH QUALITY IMPORTED CORE- Cov tub ntxhais yog OM3 ntawm CORNING US, uas yog ib qho yooj yim rau welding, ua kom qhov muag pom me me thiab kev sib kis ruaj khov.Lub mortise yog Nyiv imports zirconia hmoov ceramics, uas tsis muaj cov ntaub ntawv poob thiab muaj lub neej ntev (kev siv suav ntau dua 1,000 zaug).

INTERNATIONAL TELECOMMUNICATION STANDARD- Cov khoom lag luam muaj cov khoom siv tes ua zoo thiab paub tab, ua raws li International Telecommunication Standard.Siv cov ces kaum pressurized grinder thiab lapping txheej txheem ntawm SEIKO JAPAN, cov tub ntxhais thiab mortise tsis muaj offset thiab lub ntsej muag kawg tsis muaj qhov sib txawv, tsis muaj pob, tsis muaj khawb thiab tsis muaj kev nyuaj siab.Ib zaug Pass Rate ntawm 3D Interferometer yog mus txog 98%, ua raws International IEC Standard.

MULTIMODE DUPLEX- 50/125 micron fiber ntau cables nrog dual daim ntawv me me LC connectors yog tsim los rau 10 Gigabit daim ntaub ntawv nyob rau hauv SAN tes hauj lwm thiab cov ntaub ntawv chaw;OM3 LOMMF (laser optimized multi-mode fiber ntau) ntsuas;Tau tshaj txhua hom multimode 50/125 micron fiber ntau cabling Txuas rau VCSEL laser network khoom xws li SFP + transceivers, Ethernet keyboards, media converters, industrial Ethernet li, thiab optical fiber NIC's

YOG SIV- Nws tsim nyog rau SFP transceivers thiab media converters, sib xws nrog HUAWEI thiab Cisco, xws li Cisco Compatible 10GBASE-SR SFP + Transceiver Module, Cisco SFP-10G-SR Gigabit Interface Converter SFP Module, Cisco SFP-10G-SR 10GBase-SR SFP + Transceiver, Cisco Compliant 1000BASE-SX SFP Transceiver Module GLC-SX-MM-OEM, Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver, Cisco GLC-SX-MMD, Cisco Gigabit SX Mini-GBIC.

Fiber Optic Patch Cord Production Duab

rthfd (8)
rthfd (9)
rthfd (5)
rthfd (6)

MPO/MTP Production duab

rthf (10)
rthf (11)
rthf (13)
rthf (15)
rthf (24)
rthf (17)
rthfd (19)
rthf (22)