BGP

Cov khoom

  • MPO Multimode OM3 / OM4 50/125 Optic Patch Cord

    MPO Multimode OM3 / OM4 50/125 Optic Patch Cord

    Khoom npe: MPO Multimode 50/125 OM3 / OM4 Optic Patch Cord

    Raw Khoom: Corning lossis YOFC fiber ntau, Peb kevlar

    Fiber ntau hom: Multimode 50/125 OM3 / OM4

    Length: Customized Length

    Cable Txoj kab uas hla: 3mm

    Cable Xim: Aqua lossis Customized

    Siv Lub Neej: 20 Xyoo

    MOQ: 1 pcs

    Lub Sijhawm Lead: 3 hnub

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj

  • GYXTW 2F-24F Sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYXTW 2F-24F Sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYXW 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 core Singlemode/Multimode Sab nraum zoov Fiber Optic Cable

    Qhov chaw Keeb Kwm: Suav teb

    Tus Qauv Zauv: GYXTW (2F-24F)

    Yam tsawg kawg nkaus Order Quantity: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Muaj peev xwm muab khoom: 5000 km / hli

  • GYTS 2F-144F Armored sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTS 2F-144F Armored sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTS 6/12/24/36/48/72/86/144 core Kev sib txuas lus Singlemode / Multimode Om1 / Om2 / Om3 / Om4 Sab nraum zoov Fiber Optic Cable

    Qhov chaw Keeb Kwm: Suav teb

    Tus Qauv Zauv: GYTS (2F-144F)

    Yam tsawg kawg nkaus Order Quantity: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Cov nqe lus them nqi: T / T, L / C, Western Union, thiab lwm yam

    Muaj peev xwm muab khoom: 5000 km / hli

  • GYTC8S 2F-48F Sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTC8S 2F-48F Sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTC8S 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 core figure8 Singlemode los yog Multimode Armored Nws tus kheej txhawb Aerial Sab nraum zoov Fiber Optic Cable

    Qhov chaw Keeb Kwm: Suav teb

    Tus Qauv Zauv: GYTC8S (2F-48F)

    Yam tsawg kawg nkaus Order Quantity: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Muaj peev xwm muab khoom: 5000 km / hli

  • GYTA53 2F-144F Ob Chav Armored Underground Direct faus sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTA53 2F-144F Ob Chav Armored Underground Direct faus sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTA53 2/4/6/12/24/36/48/72/86/144 core Singlemode Multimode Ob Chav Armored Underground Direct Buried Sab nraum zoov Fiber Optic Cable

    Qhov chaw Keeb Kwm: Suav teb

    Tus Qauv Zauv: GYTA53 (2F-144F)

    Yam tsawg kawg nkaus Order Quantity: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Muaj peev xwm muab khoom: 5000 km / hli

  • GYTA 2F-144F Sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTA 2F-144F Sab nraum zoov Optical Fiber Cable

    GYTA 6/12/24/36/48/72/86/144 core Kev sib txuas lus Singlemode / Multimode Om1 / Om2 / Om3 / Om4 Sab nraum zoov Fiber Optic Cable

    Qhov chaw Keeb Kwm: Suav teb

    Tus Qauv Zauv: GYTA (2F-144F)

    Yam tsawg kawg nkaus Order Quantity: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Muaj peev xwm muab khoom: 5000 km / hli

  • GJFJV 4F-48F Sab Hauv Tsev Bundle Sab Hauv Tsev Fiber Cable

    GJFJV 4F-48F Sab Hauv Tsev Bundle Sab Hauv Tsev Fiber Cable

    Khoom npe: GJFJV (4F-48F)

    Raw Khoom: Corning lossis YOFC fiber ntau

    Length: Customized Length

    Cable Xim: Ib hom-daj, OM1and OM2-txiv kab ntxwv, OM3-Aqua lossis Customized

    MOQ: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj

  • GJFJV Ib Hom / Multimode Bundle Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    GJFJV Ib Hom / Multimode Bundle Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Khoom npe: GJFJV2 F-48 FSab hauv tsev Optic Fiber Cable

    Raw Materials: Corning lossis YOFC fiberr

    Length: Customized Length

    Cable Xim:Ib hom-daj, OM1 thiab OM2-txiv kab ntxwv, OM3-Aqua lossis Customized

    MOQ: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj

  • GJHJDV 4F-12F Sab Hauv Tsev Fiber Optical Cable

    GJHJDV 4F-12F Sab Hauv Tsev Fiber Optical Cable

    Khoom npe: GJHJDV4F-12F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Raw Materials: Corning lossis YOFC fiberr

    Length: Customized Length

    Cable Xim:Ib hom-daj, OM1 thiab OM2-txiv kab ntxwv, OM3-Aqua lossis Customized

    MOQ: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj

  • GJIFH 12F-144F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    GJIFH 12F-144F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Khoom npe: GJIFH 12F-144F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Raw Materials: Corning lossis YOFC fiberr

    Length: Customized Length

    Cable Xim:Ib hom-daj, OM1 thiab OM2-txiv kab ntxwv, OM3-Aqua lossis Customized

    MOQ: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj

  • GJIFH 12F-144F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    GJIFH 12F-144F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Khoom npe: GJIFH 12F-144F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Raw Khoom: Corning lossis YOFC fiber ntau

    Length: Customized Length

    Cable Xim: Ib hom-daj, OM1and OM2-txiv kab ntxwv, OM3-Aqua lossis Customized

    MOQ: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj

  • GJBFJV 4F-48F Tib Hom / Multimode Breakout bundles tis Sab Hauv Tsev Fiber Optic Cable

    GJBFJV 4F-48F Tib Hom / Multimode Breakout bundles tis Sab Hauv Tsev Fiber Optic Cable

    Khoom npe: GJBFJV 4F-48F Sab Hauv Tsev Optic Fiber Cable

    Raw Khoom: Corning lossis YOFC fiber ntau

    Length: Customized Length

    Cable Xim: Ib hom-daj, OM1and OM2-txiv kab ntxwv, OM3-Aqua lossis Customized

    MOQ: 1 km

    Ntim Cov Lus Qhia: Ntoo lossis hlau-ntoo nruas lossis thawv, 2000-5000m / nruas lossis raws li kev cai

    Lub sij hawm xa tuaj: Nyob ntawm seb muaj pes tsawg, feem ntau 5-10 hnub tom qab tau txais qhov tso nyiaj

    Lub Tebchaws Keeb Kwm: Tuam Tshoj