BGP

Xov xwm

  • Fiber Cassette yog dab tsi?

    Fiber Cassette yog dab tsi?

    Nrog rau kev nce nrawm ntawm cov xov tooj sib txuas hauv network thiab cov ntaub ntawv xa tawm, kev tswj hwm cable yuav tsum tau txais kev saib xyuas txaus hauv cov ntaub ntawv xa tawm.Qhov tseeb, muaj peb yam tseem ceeb uas cuam tshuam rau kev ua tau zoo ntawm kev ua haujlwm zoo network fa ...
    Nyeem ntxiv
  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    OM5 Optic Fiber Patch Cord

    Dab tsi yog qhov zoo ntawm om5 optical fiber thaj qaum thiab nws daim ntawv thov teb yog dab tsi?OM5 optical fiber ntau yog raws li OM3 / OM4 fiber ntau optical, thiab nws qhov kev ua tau zoo tau txuas ntxiv los txhawb ntau lub wavelengths.Tus thawj tsim lub hom phiaj ntawm om5 optical fiber yog kom tau raws li lub wavelength divisio ...
    Nyeem ntxiv
  • Yuav ua li cas soj ntsuam kev nyab xeeb ntawm optical fiber jumper?

    Yuav ua li cas soj ntsuam kev nyab xeeb ntawm optical fiber jumper?

    Optical fiber ntau jumper yog siv los ua jumper los ntawm cov khoom siv rau kev sib txuas ntawm fiber ntau.Nws yog feem ntau siv ntawm optical transceiver thiab davhlau ya nyob twg lub thawv.Kev sib txuas lus hauv network xav kom txhua yam khoom siv kom nyab xeeb thiab tsis thaiv.Tsuav yog me ntsis cov khoom siv nruab nrab tsis ua haujlwm yuav ua rau muaj teeb meem cuam tshuam ...
    Nyeem ntxiv
  • Dab tsi yog cov yam ntxwv ntawm ib hom fiber ntau?

    Dab tsi yog cov yam ntxwv ntawm ib hom fiber ntau?

    Ib hom fiber ntau: lub hauv paus iav tseem nyias nyias (cov tub ntxhais txoj kab uas hla feem ntau yog 9 lossis 10) μ m), tsuas yog ib hom ntawm fiber ntau tuaj yeem kis tau.Lub intermodal dispersion ntawm ib hom fiber ntau yog me me, uas yog haum rau kev sib txuas lus tej thaj chaw deb, tab sis kuj muaj cov khoom dispersi ...
    Nyeem ntxiv
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    Siv MTP ® / Thaum MPO optical fiber jumper yog wired, nws polarity thiab txiv neej thiab poj niam lub taub hau yog yam uas yuav tsum tau tshwj xeeb saib xyuas, vim hais tias ib zaug lub polarity tsis ncaj ncees lawm los yog txiv neej thiab poj niam lub taub hau raug xaiv, lub optical fiber network yuav tsis muaj peev xwm paub txog kev sib txuas lus. kev sib txuas.Yog li xaiv lub ri ...
    Nyeem ntxiv
  • MPO / MTP Fiber optic thaj cable hom, txiv neej thiab poj niam connector, polarity

    MPO / MTP Fiber optic thaj cable hom, txiv neej thiab poj niam connector, polarity

    Rau qhov kev thov nce siab ntawm kev kub ceev thiab muaj peev xwm kho qhov muag kev sib txuas lus, MTP / MPO optical fiber connector thiab optical fiber jumper yog cov tswv yim zoo tshaj plaws kom tau raws li cov kev xav tau ntawm cov ntaub ntawv loj.Vim lawv qhov zoo ntawm cov cores loj, ntim me me thiab siab ...
    Nyeem ntxiv
  • Dab tsi yog Optical Fiber Patch Cable?

    Dab tsi yog Optical Fiber Patch Cable?

    Kho qhov muag fiber ntau cable: Tom qab ua tiav cov fiber ntau optical cable thiab optical fiber connector los ntawm ib tug tej yam txheej txheem, kho qhov kho qhov muag fiber connector ntawm ob hnub ntawm kho qhov muag fiber cable, thiaj li mus tsim ib tug optical fiber thaj cable nrog optical fiber cable nyob rau hauv nruab nrab. thiab optical fiber ntau c...
    Nyeem ntxiv
  • Fiber Optic Patch Cord LC / SC / FC / ST Qhov txawv

    Fiber Optic Patch Cord LC / SC / FC / ST Qhov txawv

    ntawm optical fiber connectors Optical fiber jumpers yog feem ntau cais los ntawm kev txhim kho connectors.FC, ST, SC thiab LC optical fiber jumper connectors muaj ntau.Dab tsi yog cov yam ntxwv thiab qhov sib txawv ntawm plaub qhov optical fiber jumper con ...
    Nyeem ntxiv
  • Fiber Pigtail

    Fiber Pigtail

    Cov pigtail fiber ntau yog hais txog qhov sib txuas zoo ib yam li ib nrab jumper siv los txuas cov fiber ntau optical thiab optical fiber txuas.Nws muaj xws li jumper connector thiab ib seem ntawm optical fiber.Los yog txuas cov khoom siv sib kis thiab ODF racks, thiab lwm yam. Tsuas yog ib qho kawg ntawm optica ...
    Nyeem ntxiv
  • Polarity ntawm LC / SC thiab MPO / MTP fibers

    Polarity ntawm LC / SC thiab MPO / MTP fibers

    Duplex fiber ntau thiab polarity Nyob rau hauv daim ntawv thov ntawm 10G Optical fiber, ob optical fibers yog siv los paub ob txoj kev xa cov ntaub ntawv.Ib kawg ntawm txhua qhov kho qhov muag fiber ntau txuas nrog lub transmitter thiab lwm qhov kawg yog txuas nrog lub receiver.Ob leeg yog indispensable.Peb hu lawv duplex optica ...
    Nyeem ntxiv
  • Polarity ntawm LC / SC thiab MPO / MTP fibers

    Polarity ntawm LC / SC thiab MPO / MTP fibers

    Duplex fiber ntau thiab polarity Nyob rau hauv daim ntawv thov ntawm 10G Optical fiber, ob optical fibers yog siv los paub ob txoj kev xa cov ntaub ntawv.Ib kawg ntawm txhua qhov kho qhov muag fiber ntau txuas nrog lub transmitter thiab lwm qhov kawg yog txuas nrog lub receiver.Ob leeg yog indispensable.Peb hu lawv duplex optical ...
    Nyeem ntxiv
  • MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE yog dab tsi?

    MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE yog dab tsi?

    16 core MPO / MTP fiber ntau Optic Cable yog ib hom tshiab fiber ntau sib dhos los txhawb 400G kis tau tus mob, MPO trunking systems yog muaj nyob rau hauv 8, 12 thiab 24-fiber ntau yam.Cov rooj sib txoos muaj nyob rau hauv ib kab 16-fiber thiab 32-fiber (2 × 16) kev teeb tsa kom ua tiav qhov siab tshaj plaws ...
    Nyeem ntxiv
123Tom ntej no>>> Nplooj 1 / 3